Pielgrzymka do Henrykowa

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w niezwykłej “Pielgrzymce Ludzi Pracy” do Henrykowa, która odbędzie się 21 maja 2023 roku! To doskonała okazja, aby zebrać się razem jako wspólnota, oddać się modlitwie i refleksji oraz spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi.

W programie pielgrzymki nie zabraknie wyjątkowych atrakcji. Po przyjeździe do Henrykowa, o godzinie 13:30 odbędzie się msza święta pod przewodnictwem abp. Józefa Kupnego. To wyjątkowe wydarzenie duchowe pozwoli nam zatroszczyć się o nasze wewnętrzne życie i poczuć pokój i harmonię.

Po mszy świętej przewidziany jest pyszny posiłek dla uczestników pielgrzymki, który pozwoli nam zregenerować siły przed dalszymi atrakcjami. O godzinie 15:00 odbędzie się koncert zespołu “WrocLove Guitar Top”, który dostarczy nam wiele pozytywnej energii i radości.

Dla rodzin z dziećmi przewidziane są specjalne atrakcje, które z pewnością zachwycą najmłodszych uczestników pielgrzymki. Na koniec, o godzinie 17:30, odbędzie się podsumowanie i zakończenie pielgrzymki, a następnie udajemy się z powrotem do Wrocławia.

Pamiętaj, że zapisy trwają tylko do 15 maja, więc nie zwlekaj i zarezerwuj swoje miejsce już dziś! To niezwykła okazja, aby zebrać się razem, poznać nowych ludzi i przeżyć wyjątkowe chwile w duchowej atmosferze.