Karta Członkowska NSZZ SOLIDARNOŚĆ

Koleżanki i koledzy.
Już są elektroniczne legitymacje członkowskie NSZZ Solidarność, które wyglądem przypominają dowód osobisty.

Co prawda są bez zdjęcia, za to widać imię, nazwisko i kody identyfikacyjne pozwalające na uwiarygodnienie przynależności do Związku.

W przyszłości legitymacje te będą uprawniały do otrzymania różnych zniżek, np. na benzynę na wybranych stacjach lub przy ubezpieczaniu samochodu albo mieszkania.

Aktualnie toczą się rozmowy z ogólnopolską siecią handlową na temat rabatów dla użytkowników nowej elektronicznej legitymacji związkowej.
Wnioski o wydanie elektronicznej legitymacji będą dostępne u przedstawicieli Komisji Wydziałowych lub na naszej stronie internetowej www.solidarnosc-mpk.wroclaw.pl
Wypełniony wniosek przekaż przedstawicielowi naszego związku lub bezpośrednio do biura NSZZ Solidarność przy MPK ul. Bolesława Prusa 75-79.
Wniosek można pobrać w sekcji DO POBRANIA lub klikająć TUTAJ