3 maja.

Święto Narodowe Trzeciego Maja, upamiętniające uchwalenie Konstytucji 3 Maja z 1791 roku — jednego z najważniejszych aktów w historii polskiej państwowości i symbolu dążenia do wolności, sprawiedliwości oraz odpowiedzialności za dobro wspólne.

Rocznica przypomina, że troska o państwo, prawa pracownicze i godność człowieka pracy wymaga jedności, odwagi i konsekwencji. Tak jak twórcy Konstytucji 3 Maja podjęli wysiłek naprawy Rzeczypospolitej, tak my każdego dnia podejmujemy działania na rzecz ochrony praw pracowników, dialogu społecznego i budowania silnej wspólnoty.



Z okazji Święta Konstytucji 3 Maja składamy wszystkim, wyrazy szacunku oraz życzenia pokoju, bezpieczeństwa i odpowiedzialności za przyszłość. Niech ten dzień będzie źródłem dumy, refleksji i umocnienia wartości, które od pokoleń budują siłę naszego narodu.

🇵🇱 Pamiętajmy 🇵🇱
🇵🇱 Świętujmy 🇵🇱
🇵🇱 Bądźmy dumni 🇵🇱
💪💪💪