Święto Narodowe Trzeciego Maja, upamiętniające uchwalenie Konstytucji 3 Maja z 1791 roku — jednego z najważniejszych aktów w historii polskiej państwowości i symbolu dążenia do wolności, sprawiedliwości oraz odpowiedzialności za dobro wspólne.
Rocznica przypomina, że troska o państwo, prawa pracownicze i godność człowieka pracy wymaga jedności, odwagi i konsekwencji. Tak jak twórcy Konstytucji 3 Maja podjęli wysiłek naprawy Rzeczypospolitej, tak my każdego dnia podejmujemy działania na rzecz ochrony praw pracowników, dialogu społecznego i budowania silnej wspólnoty.

Z okazji Święta Konstytucji 3 Maja składamy wszystkim, wyrazy szacunku oraz życzenia pokoju, bezpieczeństwa i odpowiedzialności za przyszłość. Niech ten dzień będzie źródłem dumy, refleksji i umocnienia wartości, które od pokoleń budują siłę naszego narodu.
Pamiętajmy
Świętujmy
Bądźmy dumni
![]()
![]()
![]()




