Rabaty dla członków NSZZ “SOLIDARNOŚĆ”

RABATY DLA CZŁONKÓW NSZZ „SOLIDARNOŚĆ” 📣
w Klubie PZU Pomoc oraz na STACJACH LOTOS
Dzięki podpisanemu porozumieniu o współpracy miedzy PZU, LOTOS a NSZZ „Solidarność”, członkowie naszej organizacji związkowej będą mogli korzystać ze zniżek przy zawieraniu umów ubezpieczeniowych w PZU oraz zniżek przy zakupie paliwa, olejów, płynów do spryskiwaczy i produktów z CAFE Punkt na wszystkich stacjach LOTOS i LOTOS OPTIMA.
Wydanie i korzystanie z karty rabatowej jest całkowicie bezpłatne.
Warunkiem skorzystania z rabatów jest posiadanie Elektronicznej legitymacji członkowskiej NSZZ Solidarność. Wnioski o wydanie elektronicznej legitymacji są dostępne u przedstawicieli Komisji Wydziałowych lub na naszej stronie internetowej
Wypełnij wniosek i przekaż go przedstawicielowi naszego związku lub do biura NSZZ Solidarność przy MPK ul. Bolesława Prusa 75-79
* czas wyrobienia elektronicznej legitymacji ze względu na panujące warunki pandemii może zostać wydłużony.